בורסת הקריפטו “Binance” משיקה מסחר במטבע-מניה

סמארט טרייד - מטבע-מניה - בורסת בייננס Binance

בדומה למה שזירות המסחר עשו שנים עם חוזי ההפרשים על המניות, נראה כי בורסות הקריפטו רוצות לנגוס בנתח השוק המאוד גדול הזה.

מה שבורסת הקריפטו הגדולה בעולם בייננס הולכת לעשות אינו דבר חדש. בורסות אחרות כמו “FTX” ו “Bittrex Global” כבר השיקו מסחר כזה במטבעות-מניה שבאנגלית נקרא “Tokenized Stock”. 

בינתיים, הבורסה מתחילה עם רישום למסחר במטבע-מניה (חייבים למצוא לזה שם אחר) על מניית חברת טסלה שכולנו מכירים כיצרנית המכוניות החשמליות המובילה בעולם וכבר עכשיו לקוחות הבורסה יכולים לקראות את המטבעות הללו.

איך זה הולך בכלל כל העניין הזה?

 

האמת שזה די פשוט.
כל מטבע-מניה שכזה שווה ערך למנייה אחת של חברת טסלה (TSLA) שנסחרת בבורסת הנאסדק. השוני כאן הוא שבעוד שבבורסה רגילה ניתן לקנות רק מניה אחת שלמה, בבורסת הקריפטו יהיה ניתן לקנות חלקי או שברירי מטבע ולא מטבע שלם. הערך המינימלי למסחר הוא 1% של מטבע-מניה.

בדומה לבורסות המתחברות שלה בנושא, לצורת השקת המסחר במטבעות הללו, היא נכנסה לשיתוף פעולה עם חברת הפיננסים הגרמנית “CM Equity AG” ועם חברת הבלוקצ’יין “Digital Assets AG” משוויץ.
 
בדומה לבורסות המתחרות של ביטרקס ו-FTX, לצורך השקת המסחר במטבעות-מניה, גם בייננס נכנסה לשיתוף פעולה עם חברת הפיננסים הגרמנית CM Equity AG ועם חברת הבלוקצ’יין Digital Assets AG משווייץ.
 

המטבע של בורסת ביינינס (BNB) עלה בצורה משמעותית בחודשים האחרונים לרמת שיא של 637 והפך למטבע השלישי בגודלו מבחינת שווי שוק ומזדנב מאחורי הביטקוין והאת’ריום.

יש לציין כי כשאמרתי שהמטבע קפץ באופן משמעותי, היה יותר נכון להגיד זינק!
מתחילת השנה המטבע זינק ב 1,230% במחירו הדולרי, בזמן שמחיר הביטקוין השלים עלייה של כ-82% ומחיר האת’ר זינק כ-123% באותה תקופה. 


המטבע כרגע נסחר בבורסות הקריפטו במחיר ממוצע של 550 דולר, כאשר בשבוע האחרון זינק בלא פחות מ44%. המחיר הנוכחי משקף ל-BNB שווי שוק של כ-85 מיליארד דולר, בהשוואה לשווי שוק של 1.1 טריליון דולר לביטקוין, הניצב בראש שוק הקריפטו, עם מחיר נוכחי של כ-60,500 דולר; ומול שווי שוק של כ-250 מיליארד דולר לאת’ריום.
סמארט טרייד - מטבעות קריפטו - מסחר בבורסה
למעבר לגרף מורחב Tradingview

בחודש אוגוסט האחרון השיקה בייננס את פלטפורמת הבלוקצ’יין שהיא קוראת לה Smart Chain, שמיועדת להתחרות בפלטפורמות כמו של את’ריום שיכולות לשמש תשתית ליישומים של מימון מבוזר (DeFi), כמו הלוואות P2P מבוססות בלוקצ’יין. הרשת של בייננס מציגה עמלות טרנזקציה נמוכות בהשוואה לאלה של פלטפורמת את’ריום.

נראה כי הבורסה ממשיכה בקטר בכל הכוח כדי להיכנס לכל פלחי השוק האפשריים ולהמשיך לצמוח בקצב מסחרר. האם הסיפור שלה יתמתן בזמן הקרוב? כנראה שכן, אבל גם נראה שיש הזדמנות לבחור בבורסה עם שאיפות רחבות וארוכות טווח!
 
שתפו עם חבריכם!

הרישום לקבוצות ההכשרה לחודשים אוגוסט-ספטמבר החל!

קבוצות הכשרה קטנות ומקצועיות למסחר בשוק ההון

תכנית הלימודים המתקדמת והמקיפה ביותר בשוק

עצמאות פיננסית לא מגיעה מעבודה בלבד, עצמאות פיננסית מגיעה
 מריבוי מקורות הכנסה! 

אין דבר חשוב יותר מיצירת אפיקי הכנסה נוספים אשר יתרמו לנו להגיע לעצמאות פיננסית במהירות המקסימלית. 

בואו ללמוד איתי מסחר עצמאי בשוק ההון, תהפכו לסוחרים מצליחים
 וביחד ניצור עתיד פיננסי טוב יותר!

התחל את הצ'אט
1
שלחו לי הודעה בוואטסאפ!
רוציo עוד מידע על השירותים שלי? בואו לדבר איתי בוואטסאפ!