סיכום השבוע בשוק ההון - ארהב- סמארט בלוג פיננסי

סיכום שבועי – שוק ההון בארה”ב

שוק מפוצל

למרות שהS&P והDOW נסגרו בעליות בשבוע השלישי ברציפות, העליות היו צנועות יחסית לשבועות הקודמים והNASDAQ ירד בשל ירידה משמעותית של כמה מהחברות הטכנולוגיות. בניגוד אליו, מניות התעשייה הרימו את הDOW מעל הממדים המתחרים

בנק או בלטה

שישה מתוך הבנקים המרכזיים בארה"ב פתחו את עונת הדו"חות עם מכות חזקות מכיוון הרווחים. סך ההפסדים מהלוואות הגיע ל31 מיליארד דולר במשותף. כל זאת בעוד שהעתיד לא מזהיר וצופה חדלות פירעון ביותר ויותר הלוואות

אבטלה וכספים

זהו השבוע ה 17 ברציפות שיותר ממיליון אמריקאים מגישים בקשות לדמי אבטלה, מה שמעיד על כך שלשוק העבודה יש עוד דרך ארוכה לחזור לנורמליות בעקבות משבר הקורונה. למרות זאת, 1.3 מיליון הגשות מראות על שיפור משמעותי לעומת 7 מיליון בקשות שהוגשו בחודש מרץ.

אמון הצרכנים

הקפיצה האחרונה במקרי ההידבקות מכבידה על אמון הצרכנים.
קריאה מקדמית בסקר אמון הצרכנים של אוניברסיטת מישגן ביום שישי הראה ירידה חדה באמון הצרכנים שמחקה כמעט כליל את העליות שהראתה בחודשיים שקדמו לה

החלפה בהובלה

מניות ערך השיאו תשואה גבוהה יותר ממניות הצמיחה בפער גדול, מה שמראה על היפוך מגמה ממה שרינו בשנה האחרונה ובשבועות האחרונים בפרט. מדד מניות הערך עלה ב 3% בעוד שמדד מניות מניות הצמיחה ירד בכמעט 1% מה שצמצם את הפער בתשואה השנתית בין שני סוגי המניות.

מדד הS&P 500

עם העליה האחרונה שרשם, המדד הגיע למרחק של 0.2% מרמות המחירים שסגר בשנה שעברה. ביום שישי האחרון, המדד הספיק לעלות ב 44.1% מהשפל האחרון שלו בחודש מרץ. למרות זאת, אנו עדיין במרחק של 4.8% מלחזור לשיא של לפני המגפה.

תמיכת הקמעונאים

הצרכנים בשוק המשיכו לספר מומנטום להחלמה כלכלית. דו"ח הקמעונאים האחרון הראה עליה במכירות לחודש השני ברציפות, מה שעלה על ציפיות האנליסטים. למרות זאת, העליה של 7.5% במספר הנדבקים החודש יכולה להשפיע על הדו"ח לחודש יולי.

תמריצים תמריצים תמריצים

משקיעים רבים נשאו את עיניים למשא ומתן בין מנהיגים בקונגרס בקשר לחבילות תמריצים נוספות כדי לתמוך בכלכלה בעוד דמי האבטלה המוגדלים הולכים לפוג בסוף החודש. המנהיגים הדמוקרטים הביעו אופטימיות לגבי הגעה לעסקה עם הסנאט שמובל על ידי הרפובליקנים שתאשר סיבוב שני של תשלומים לאמריקאים, נחכה ליום שני לראות איך השיחות מתקדמות.

הולך להיות לנו שבוע סופר מעניין ותנודתי, תתכוננו אליו טוב!

לימודי מסחר והשקעות בשוק ההון - סמארט טרייד - קבוצות לימוד
לפרטים נוספים לחצו על התמונה

 לעוד עדכונים,  מוזמנים להצטרף גם לקבוצת הפייסבוק לקבלת עדכונים אונליין. 

 סמנו את העמוד בלייק, תייגו חברים, ותעשו שיתוף!

#קבוצת הפייסבוק: סמארט טרייד – ניהול נכון בשוק ההון

#קבוצת הוואטסאפ החדשה שגדלה מיום ליום

#ערוץ היוטיוב עם סרטוני מסחר והדרכות בשוק ההון

#קבוצת הפייסבוק שוק ההון – רעיונות מסחר

שתפו עם חבריכם!

כתיבת תגובה

הרישום לקבוצות הלמידה לחודשים דצמבר-ינואר החל!

קבוצות הכשרה קטנות ומקצועיות למסחר בשוק ההון

תכנית הלימודים המתקדמת והמקיפה ביותר בשוק

עצמאות פיננסית לא מגיעה מעבודה בלבד, עצמאות פיננסית מגיעה מריבוי מקורות הכנסה! הרי אנחנו לא רוצים להשתעבד לעבודה עד סוף ימינו נכון?!

אין דבר חשוב יותר מיצירת אפיקי הכנסה נוספים אשר יתרמו לנו להגיע לעצמאות פיננסית במהירות המקסימלית. 

בואו ללמוד איתי מסחר עצמאי בשוק ההון וביחד ניצור עתיד פיננסי טוב יותר!

התחל את הצ'אט
1
שלחו לנו הודעה בוואטסאפ!
רוצים עוד מידע על השירותים שלנו? בואו לדבר איתנו בוואטסאפ