קורס הלימוד וההכשרה
המתקדם ביותר
למסחר והשקעות בשוק ההון

הרישום לחודשים דצמבר-ינואר החל!

מרגישים שהעתיד הפיננסי שלכם לא בטוח?
לא מסתפקים רק בכסף מהעבודה?
רוצים לייצר לעצמכם עוד אפיק הכנסה שייצר לכם כסף?

הגעתם למקום הנכון!

חבילה שלמה להצלחה במסחר בשוק ההון

לווי אישי לאורך כל הקורס ולאחריו

מצגת לימודים מפורטת עם מעל 500 שקפים

חשבונות דמו למסחר בבורסה ותרגול מקסימלי

מעל 300 תרגילים מוכנים לתרגול מקסימלי

הצטרפות לקהילות סמארט טרייד

למה ההכשרה שלי היא הטובה ביותר בשבילכם?

תום רוכמן
מרצה מנוסה במסחר והשקעות

-רוכמן-מרצה-ומנהל-תיקים-בשוק-ההון-לימודי-מסחר-והשקעות-בשוק-ההון.png

למה לבחור דווקא בהכשרה שלי?

מסחר בבורסה הוא לא דבר פשוט!
הסטטיסטיקה מראה שכל אלו שניסו ללמוד לבד או בקורס מאוד בסיסי בסוף הפסידו.
זו לא הדעה שלי, אלו מסקנות ממחקרים ידועים.

פיתחתי את קורס ההכשרה שלי למסחר והשקעות בשוק ההון כדי לתת לכם את הקורס ברמה הגבוהה ביותר,
שלאחריו תצאו עם ידע אדיר, פרקטיקה והכלים לייצר לכם הכנסה דרך שוק ההון. 

מה מקבלים מעבר לתכנית הלימודים עצמה

מכשירים אתכם מ-0 ל-100!

עדיין לא בטוחים שהגעתם להכשרה הטובה ביותר למסחר בשוק ההון?!
קבלו הצצה לביצועי התלמידים שלי בשנת 2020

אלו דו"חות ברוקר מקוריים
של תלמידים שעברו את ההכשרה שלי!

מתווה תכנית ההכשרה למסחר בשוק ההון

על מנת לסחור בשוק ההון ובבורסה, לא מספיק להכיר את האסטרטגיות ושיטות המסחר, אלא נדרשת הבנה של כוללת של הסביבה אליה אנחנו הולכים להיכנס. אנו נלמד על המנגנונים, השחקנים, הנכנסים הפיננסיים ומושגים נוספים שיקנו לכם יתרון ובסיס טוב להמשך הקורס. אם מילים כמו אג”ח, ריבית, מדדים ומניות נשמעים לכם יותר כמו סינית, החלק הראשון של הקורס ילמד אתכם כל מה שאתם צריכים ויותר.

ניתוח טכני היא שיטת ניתוח המתאימה למסחר אקטיבי לטווח קצר עד בינוני בשוק ההון. נלמד לקרוא את סוגי הגרפים השונים, את עקרונות המסחר הקלאסיים, עקרונות המסחר בעולם החדש והטכנולוגי, נלמד להכיר את המגמות ותצורות הגרפים הבסיסיות.

בעוד שרוב תכניות הלימוד שמות דגש על תזמון עסקאות, בקורס אנו נלמד את חשיבות ניהול העסקאות. ההבדל העיקרי בין סוחרים טובים לסוחרים מעולים נובע מניהול עסקאות חכם אחראי ונכון שיניב לנו תוחלת רווח חיובית לאורך זמן.

בקורס נלמד על שתי מערכות מסחר.
נתחיל במערכת בסיסית בהתחלה ונתקדם למערכת מתקדמת שתיתן לנו את כל הכלים לבצע עסקאות חכמות ורווחיות.

לאחר שלמדנו את הניתוח הטכני הבסיסי, נתקדם לכלים מתקדמים יותר אשר יקנו לנו יתרון משמעותי במסחר. בניגוד לתכניות לימוד אחרות, אנו נלמד לעומק את הכלים הללו ולא נסתפק בכך שהם “פשוט עובדים”. היתרון שלנו יהיה בהבנה שלהם ובכך נוכל להפעיל שיקול דעת בשימוש בהם, נדע להשתמש בניתוח המתקדם בצורה הטובה והיעילה ביותר על מנת לייצר עסקאות מרוויחות

שילוב פרקטיקה בכל השיעורים המתקדים בנוסף לאסרטגטיות וכלים מתקדמים יותר לסריקה וניתוח של מניות. נשים דגש מאוד גדול על פרקטיקה כדי לתת לכם את הביטחון המקסימלי למסחר בבורסה!

זהו חלק שאפשר לקרוא לו שהוא “בונוס” בקורס. מעבר למסחר עצמו, חשוב להכיר את החסכונות הפנסיוניים שלנו ולנהל אותם בצורה נכונה על מנת ליצור לנו עתיד טוב יותר עם דגש על הזמן בו נפרוש לפנסיה.

על מנת להיות סוחרים מצליחים לאורך זמן, יש להכיר חוקים להתנהלות נכונה מעבר לחוקי ניהול העסקה היבשים. התנהלות מנטלית יכולה להיות הגורם הקריטי שיבדיל אתכם מלהיות סוחרים מצליחים או מפסידים.

נלמד את החוקים, נסכם את כל החומר של הקורס ונדבר על המשך המסלול והעבודה הנדרשת מכן בעתיד

המלצות וחוויות מתלמידים

סמארט טרייד - המלצה קורס שוק ההון - עדי ק
עדי ק.

תום הוא אדם שמקרין תשוקה רבה לעולם הזה. לעומת מרצים אחרים שמלמדים את המסחר בשוק ההון “by the book”, תום לימד אותי גם מעבר למה שלרוב מלמדים ונתן לי כלים רבים ומשמעותיים מאוד.

אפשר להגיד שהוא נתן לי שקט נפשי וביטחון באסטרטגיות המסחר. כיום יש לי כלים המאפשרים להגדיל משמעותית את אחוזי ההצלחה כמו סוחר מקצועי.

לאחר הקורס תום מתמיד לשמור על קשר ומתעניין בהישגים שלי במסחר ומוודא שהכל מתקדם בצורה מעולה. לא יכולתי לבקש מרצה טוב יותר לעבור איתו את התהליך הזה!

סמארט טרייד - המלצה קורס מסחר בשוק ההון - עמית ע
עמית ע.

לפני שהחלטתי ללמוד אצלו - עשיתי עליו סוג של "עבודת מחקר" כדי לוודא לפני הכל שמדובר באמת במקצוען שיש לו מה לתת לי מבחינה מקצועית, כי לצערי יש המון שרלטנים בחוץ.

אני יותר מממליצה ללמוד אצלו, ולא רק לסוחרים מתחילים, אלא בפירוש גם למתקדמים.

מעבר לכך שהוא מהווה מודל עבורי מבחינת דרך העבודה, הוא מצליח לזהות את התחומים בהם יש לי חסכים בידע, מתאים את עצמו לקצב ולסגנון הלמידה שלי, גמיש ונוח מבחינת האישיות שלו ועם זאת, לא מתפשר על מקצועיות!

סמארט טרייד - המלצה קורס מסחר בשוק ההון - לירן א
לירן ל.

בררתי על לימודי שוק ההון. לבסוף, החלטתי להירשם עם חברים לקורס אישי עם המרצה תום רוכמן. מתחילת הקורס אפשר היה לראות שתום היה זמין 24/7, וכמו אח גדול ליווה אותנו יד ביד לאורך כל הדרך.

אני חייב לציין, שגם עכשיו אחרי שכבר עבר זמן אחרי סיום הקורס, תום עונה לכל שאלה, אדרבה הוא בעצמו שולח לי עסקאות כדי שאני אוכל ללמוד מהן. האווירה בקורס הייתה מעולה והשיעורים היו מרתקים בצורה יוצאת דופן.

תום רציתי להגיד לך תודה, בזכותך, אחרי הרבה שנים, הבנתי מה אני רוצה לעשות בחיים.

סמארט טרייד - המלצה קורס מסחר בשוק ההון - קארינה ד
קארינה ד.

הגעתי לתום לאחר קריאה בבלוג שלו באתר, הבנתי שאם אני רוצה ללמוד ממישהו עם ידע מעמיק בתחום, זה איתו.

השיעורים היו מסקרנים, שיעורי הבית היו מועילים ביותר ותום היה שם לענות על כל השאלות שלי במהירות שיא! מאוד אהבתי את הכנות של תום והמקצועיות של תום לאורך כל מהלך הקורס.

עד עכשיו אני לא מפסיקה לסחור וכבר קבעתי עם תום את קורס ההמשך באופציות. אני ממליצה עליו בלב שלם ויודעת שאם רוצים ללמוד לסחור בצורה הטובה ביותר, זה רק איתו!

סמארט טרייד - המלצה קורס שוק ההון - מיכל אסף
מיכל ב.

תום מרצה מעולה, מסביר את החומר בבירור, סבלני ותומך, תמיד הייתה אווירה טוב ומהנה בשיעורים, אך עם זאת הכל נעשה ברצינות ובמקצועיות.

הדבר הכי משמעותי שלקחתי איתי מהקורס היה לראות איך תום מתנהל בזמן מסחר. הצד המנטלי במסחר הוא משמעותי מאוד ודורש המון קור רוח, ובזמן התרגולים עם תום הוא היה דוגמה מושלמת בשבילי לאיך להתנהל.

הקורס תרם לי הרבה. מעבר לזה שנהניתי מאוד בכל השיעורים, קיבלתי המון ידע וביטחון כדי להתחיל את הדרך וההתפתחות שלי בשוק ההון.

סמארט טרייד - המלצה קורס מסחר בשוק ההון - איתי ו
איתי ר.

למדתי עם תום מסחר סווינג ומסחר יומי. בהתחלה הייתי מאוד סקפטי כלפי העניין, ככל שהתקדם הקורס, הבנתי שזה הרבה יותר מאפשרי.

בהנחייתו, התחלתי ליישם את הנלמד בקורס. תום עזר לי בכל שאלה וסוגיה שהתעניינתי לגביה ונתן לי הרגשה שאני לא לבד.

היום, אני גאה להגיד שאני סוחר על בסיס יומי, נהנה מאוד מהתהליך שעברתי ומהניסיון שאני ממשיך לצבור. זוקף לזכותו של תום שלא רק אמר שלסחור זה אפשרי, אלא היה שם כדי לעזור לזה לקרות.

סמארט טרייד - המלצה קורס מסחר בשוק ההון - איתי ר
דוד נ.

ידעתי שכרואה חשבון יש לי ניסיון, ידע פיננסי וחשבונאי, אך היה חסר לי החלק הפרקטי והבנת שוק ההון.

חייב להגיד שכבר בשיעור הראשון ראיתי שתום בא עם ידע אחר, תום ידע בדיוק איך לענות על כל שאלה ולתת את חוות הדעת שלו על הנושא מהניסיון שלו.

המשכתי עם תום לעוד שני קורסי המשך, הבנתי שאין מקום אחר שארצה ללמוד את זה בו וידעתי שעם תום אני יודע שאני מקבל את החומר ברמה הגבוהה ביותר. ממליץ מאוד ללמוד עם תום, ההכשרה, והיחס היו שווים הכל.

סמארט טרייד - המלצה קורס מסחר בשוק ההון - דריה ו
דריה ו.

התחלתי ללמוד אצל תום את קורס הסווינג בעיקר בגלל החלק של הכרת שוק ההון. בראש שלי לא חשבתי שאני באמת אהיה סוחרת אבל כן רציתי ללמוד

בניגוד לקורסים אחרים שמלמדים נטו מסחר, תום גם מלמד בקורס איך להתנהל עם החסכונות שלנו ואפילו עשיתי בעצמי את השינויים ההכרחיים בפנסיה ובקרן ההשתלמות שלי בהדרכתו של תום על מנת לדאוג לעתיד שלי ולדעתי זה היה שווה כל דקה וכל שקל.

תודה לך תום, נתראה בקורס המתקדם!

סמארט טרייד - המלצה קורס שוק ההון - דור נ
דוד א.

אחרי שחקרתי טיפה על מרצים ומכללות בתחום, החלטתי ללכת על משהו מחוץ לקופסה ובחרתי לאחר ששמעתי עליו המון המלצות. הקורס עבר כיפית והכי חשוב מקצועית, קיבלתי המון כלים שלא הייתי מקבל בשום מקום אחר.

עכשיו לאחר שעברתי את הקורס עם תום אני יודע בוודאות שעשיתי את הבחירה הנכונה.

קיבלתי היום ידע בתחום ומה שהכי אהבתי היה הטיפים של תום מניסיון המסחר שלו, אלא הדברים הקטנים שהפכו את המסחר שלי מטוב למעולה. מאוד מרוצה שעשיתי את הקורס הזה עם תום.

סמארט טרייד - המלצה קורס שוק ההון - נדב ט
נדב ט.

מאוד חששתי לעשות קורס בתחום משום שאני עובד הרבה שעות. תום שכנע אותי ששיטת המסחר הזו יותר מאפשרית ליישום עם עבודה וככה התחלתי את הקורס.

לעומת מרצים ומכללות אחרות שדיברתי איתן, תום היה כנה איתי והסביר לי בדיוק מה אני יכול לקבל מהקורס ומה לא בהתאם למגבלות העבודה שלי.

היום אני שמח להגיד שאני סוחר מרוויח כבר שנה ואפילו החלטתי להמשיך איתו לקורס האופציות המתקדם. תום היה אכפתי ומקצועי ונתן לי את כל הכלים להצלחה. אם הייתי יכול להמליץ עליו אלף פעמים הייתי עושה זאת.

סמארט טרייד - המלצה קורס מסחר בשוק ההון - איראל נ
אריאל נ.

בניגוד לכל המכללות ו"מנטורים" שנמצאים בשוק, תום היה אמיתי איתי מההתחלה, הסביר לי מה האפשרויות ומה היעדים הראליים שאפשר להשיג. אני מגיעה מתעשיית ההייטק ומספרים זה תחום שמוכר לי ולכן היה חשוב לי להיכנס לקורס שלא נותן הבטחות ללא כיסוי.

מה שאהבתי בקורס הוא שעבדנו גם הרבה על הפרקטיקה ולא רק על התיאוריה, כבר במהלך הקורס ראיתי שאני מרוויח והרגשתי שאני מוכן למסחר.

אז תום, שתדע שאנחנו כבר שנתיים אחרי ואני עדיין מרוויח, תודה על הכל ונתראה בקורס האופציות!

סמארט טרייד - המלצה קורס מסחר בשוק ההון - נטלי ר
נטלי ב.

הייתי מאוד סקפטית בהתחלה, ראיתי המון מקומות שמתיימרים ללמד וזה היה נראה כאילו כל יום צץ לו מישהו אחר שמחליט ללמד את נושא המסחר וההשקעות בשוק ההון

החלטתי להתחיל בשיעור ניסיון ולראות לאן הרוח נושבת. כבר בחצי הראשון של השיעור ידעתי שאם אני ממשיכה ללמוד את הנושא, זה רק עם תום.

היום אני סוחרת כבר כחצי שנה ושמחה להגיד שאני עד עכשיו אני עובדת נכון ומרוויחה בדיוק כמו שלמדתי בקורס. אין ספק שאם מחליטים ללמוד את שוק ההון, ללמוד עם תום זה הדבר הנכון לעשות ושווה יותר מכל המכללות

סמארט טרייד - המלצה קורס מסחר בשוק ההון - אדם ק
אדם ק.

בשיא הכנות.. הקורס באמת היה מרתק ומדהים, ממש יצאתי סוחר בסוף הקורס. ידעתי מה אני עושה, היה לי ביטחון בכל התהליך והכי חשוב הכרתי את כל המנגנונים ואיך הם עובדים.

לאחר קורס הבסיס, המשכתי לקורס האופציות. אם חשבתי בהתחלה שיש לעולם הזה פוטנציאל, קורס האופציות בכלל פתח לי את האופקים ולמדתי דרכים רבות ומגוונות שאני יכול להרוויח או להגן על התיק שלי בעזרתן.

למי שעוד לא מכיר או שמע על תום, ממליץ בחום רב ללמוד איתו. אני בטוח שבדיוק כמוני, מי שיתחיל לא ירצה להפסיק!

סמארט טרייד - המלצה קורס מסחר בשוק ההון - ליהי ט
ליהי ט.

התחלתי את הקורס עם עוד שתי חברות, תמר וחגית. חגית לחצה עלינו ללמוד באחת המכללות הגדולות, אך לאחר שיחה עם תום, הצלחתי לשכנע אותה לנסות ללמוד בדרך אחרת כמו שתום הסביר לי בשיחה.

בסוף הקורס יצאנו כולן מרוצות עד הגג ואפילו חגית הודתה שעשינו את ההחלטה הנכונה. הקורס היה מאוד מעשיר, תום נתן לנו את כל הכלים להתחיל לסחור בשוק ההון.

משהו שמאוד אהבתי בקורס זה שתום לא שלל את החשיבות של חסכונות לטווח הארוך ודיבר איתנו גם על הפנסיות והביטוחים שלנו וממש פקח לנו את העיניים בנושא הזה.

סמארט טרייד - המלצה קורס מסחר בשוק ההון - שחף ד
שחף ד.

אם הייתי יכול להמליץ על תום אלף פעמים, הייתי עושה את זה. ההורים שלי היו נגד זה שאני אלך ואלמד קורס שכזה, אבל אחרי הקורס, אבא שלי כל כך התלהב מהידע שהחליט לקחת את הקורס בעצמו והיום אנחנו סוחרים ביחד!

לאחר קורס הבסיס, המשכתי לקורס הדיי טרייד ומיד לאחר הקורס פתחתי חשבון מסחר ראשון.

באמת שלא ציפיתי ליחס ותמיכה כזאת למרות שהבטיח לי סוף עוד בתחילת הקורס. ממליץ לכל מי שרוצה להיכנס לעולם הזה ללמוד את התחום איתו ורק איתו!

  מוכנים להתחיל את הדרך שלכם להכנסה נוספת דרך מסחר חכם בבורסה?!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  תודה על הרשמתך

  בעלי ניסיון בשוק ההון?

  אולי תתעניינו בקורסים המתקדמים ותיקחו
  את המסחר שלכם בבורסה צעד אחד קדימה!

  קורס מתקדם

  קורס מסחר תוך יומי (דיי טרייד)

  לא משנה מה קורה בשוק, מסחר הדיי טרייד תמיד יעילה ומאפשר יצירת רווחים עקביים
  באמצעות מסחר הדיי טרייד ניתן לנטרל את עצמנו מתנאי השוק ומהודעות מפתיעות ולא רק זאת, אלא אפילו לנצל אותן לטובתנו.

  המסחר מתאפיין בעסקאות קצרות בעלות פוטנציאל רווח גדול ומהיר יותר משיטות המסחר האחרות. בנוסף, שיטה זו לא מושפעת מתנאי השוק הגלובליים
  אני רוצה לדעת עוד!

  קורס מתקדם

  קורס מסחר באופציות ארה"ב

  מינוף, אסטרטגיות מורכבות וגידור, כל מה שצריך על מנת לייצר תיק השקעות רווחי ועקבי
  אופציות שנסחרות בבורסה הן בעצם נכסים פיננסיים שנגזרים ממחירי נכסי הבסיס שלהם למשל מניות של חברות.

  בעזרת האופציות ניתן לבנות אסטרטגיות מורכבות, למנף, לגדר ואפילו לקבל "שכירות" מעסקאות קיימות וכל זאת בכל מצבי השוק האפשריים
  אני רוצה לדעת עוד!
  התחל את הצ'אט
  1
  לחצו עלי לפניה ליועצי הלימודים!
  Smart Trade
  רוצים עוד מידע על השירותים שלי? יועצי הלימודים מחכים לכם בוואטסאפ!